Demolice budov

Demolice budov – demoliční, bourací a zemní práce Mladá Boleslav

V lokalitě Mladá Boleslav a v dalších místech středních Čech se zaměřujeme i na demolice budov a bourací práce.

Demolice domů, staveb a budov

Demolice budov děláme prostřednictvím těžké techniky. V regionu Mladá Boleslav patříme mezi profesionály, kteří si zakládají na perfektně odvedené práci a dodržování domluvených termínů každé demolice. Pokud potřebujete demolice staveb (demolice domů, demolice hal a další demolice), s důvěrou se na nás můžete obrátit. V regionu Mladá Boleslav a střední Čechy děláme nejen demolice budov a bourací práce, ale také zemní práce.

Od demolice budov až po zemní práce

V našem oboru nabízíme komplexní služby. Budovu doslova srovnáme se zemí, stavební suť odvezeme a povrch po demolici upravíme. To je naše výhoda. Demolice budov děláme s maximálním důrazem na bezpečnost. Zvládáme demolice větších i menších budov.

Zabýváme se také recyklací betonů a sutí. Tříděním materiálu, zeminy, stavebních a demoličních odpadů. Likvidací pařezů, náletových dřevin a prořezů stromů. Vyklízecí práce, likvidace spálenišť a zbořenišť.
Tyto služby provádíme pomocí nejmodernějšího vybavení.
Našimi zákazníky jsou firmy, obce, města i jednotlivý občané.

Demolice, bourací práce, zemní práce Mladá Boleslav

Pokud máte v lokalitě Mladá Boleslav a Středočeský kraj, včetně města Praha, zájem o demolice, bourací práce a zemní práce, kontaktujte nás – mob.: 728 706 338, e-mail: pavelkavaclav@seznam.cz